علیرضا جهانبخش و حضور در لیگ های بزرگ اروپا

مجموعه: اخبار ورزشی, سرگرمی تعداد بازدید: 331
علیرضا جهانبخش و حضور در لیگ های بزرگ اروپا

علیرضا جهانبخش و حضور در لیگ های بزرگ اروپا

علیرضا جهانبخش ستاره دوست داشتنی تیم ملی ایران و تیم فوتبال آلکمار است از محدود بازیکنانی که پیشرفت را به پول ترجیح داد و در سن پایین تصمیم گرفت به کشور غریب برود و در آنجا به دنبال رویا های خود نیز باشد.

علیرضا جهانبخش در هلند

نایمخن تیمی بود که علیرضا جهانبخش را به فوتبال هلند نیز معرفی کرد و علیرضا جهانبخش در ابتدا زیاد جایی در ترکیب نداشت اما کم کم با بهتر شدن وضعیت اش به بازیکن اصلی تیم اش تبدیل شد. او حتی با این تیم به لیگ پایین تر هم سقوط کرد و دوباره با این تیم به لیگ برگشت اما این بار به عنوان تاثیرگذار ترین بازیکن نایمخن و لیگ با این شرایط پیش بینی می شد که جهانبخش با پیشنهاد های بزرگی روبه رو شود اما بازهم یک تصمیم شاید فوق العاده درست او باعث شد تا او فوتبال هلند را که در آن جا افتاده بود و زبان و دیگر مسائل این کشور آشنا بود را ترک نکند و به تیم خوب آلکمار هلند نیز منتقل شود.

پیشنهادات به علیرضا جهانبخش

به جز لیگ های عربی که پیشنهاد های فوق العاده بالای مالی برای او داشتند از چند کشور دیگر اروپایی نیز پیشنهاد داشت اما تصمیم بسیار درست بود بخاطر اینکه او به تیمی رفته بود که در فوتبال هلند و تقریبا در فوتبال جهان ستاره های زیادی را به دنیا فوتبال معرفی کرده بود و نگاه بسیار از استعداد های تیم های بزرگ به این تیم بود.

مجله فوتبال اینترنشنال هلند

سایت مجله فوتبال اینترنشنال هلند که همانند مجله کیکر آلمان به ارزیابی بازیکنان و نمره دهی به آن می پردازد.

مجله فوتبال اینترنشنال هلنددر پایان این هفته از لیگ هلند به معرفی لیست برترین بازیکنان لیگ هلند در نیم فصل ۲۰۱۷ /۲۰۱۸ نیز پرداخت که ستاره ملی پوش ایران علی رضا جهانبخش بازیکنان تیم فوتبال آلکمار نیز با اختلاف بسیار کم با رتبه اول در رتبه سوم نیز قرار گرفت و میانگین معدل نمره او ۶٫۶۸ بود. که شما می توانید لیست برترین ها را در زیر نیز مشاهده کنید.

 

خبر ها حاکی از آن است که خبر خوب می تواند برای ستاره ملی پوش ایرانی باشد که درنقل انتقلات زمستانی یا در پایان فصل به یکی از لیگ های بزرگ اروپا مثل آلمان ، انگلیس یا اسپانیا نیز منتقل شود.

که با این عملکرد هیچ بعید نیست که وی به یکی از تیم های بزرگ این لیگ ها منتقل شود.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “علیرضا جهانبخش و حضور در لیگ های بزرگ اروپا”