فرار نفس‌گیر سرباز کره‌شمالی به کره‌جنوبی

مجموعه: اخبار تعداد بازدید: 508
فرار نفس‌گیر سرباز کره‌شمالی به کره‌جنوبی

فرار نفس‌گیر سرباز کره‌شمالی به کره‌جنوبی

اخبار و تصاویر منتشر شده و به گزارش ایسنا، چند روز پیش سرباز کره‌شمالی ابتدا با یک خودرو و سپس پای پیاده اقدام به فرار از کشورش کرد تا خود را به کره‌جنوبی برساند .

نیروهای کره شمالی ۴۰ گلوله به سویش شلیک کردند که پنج گلوله به او اصابت کرد اما سرانجام این سرباز توسط سربازان کره جنوبی نجات یافت.

فرار نفس‌گیر سرباز کره‌شمالی به کره‌جنوبی

فرماندهی سازمان ملل متحد ویدیویی را منتشر کرده که در آن تصاویر فرار یک سرباز کره‌شمالی به کره‌جنوبی را نشان می‌دهد.

تصاویر ویدئویی نشان می‌دهد که این سرباز به یک جاده وارد شده و از مقابل سربازان کره‌شمالی که شوکه شده بودند، عبور کرد. این سربازان به دنبالش افتادند تا او را دستگیر کنند.

سربازان کره‌شمالی اقدام به تیراندازی به سوی این سرباز فرار کرده و این سرباز پنج بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت اما با کمک نیروهای کره جنوبی نجات پیدا کرد. این سرباز فراری همچنان در بیمارستان است.

فرماندهی سازمان ملل در بیانیه‌ای اعلام کرد که مقام‌ها بابت این نقض از سوی کره‌شمالی آگاه شده و درخواست نشستی را برای بررسی این مساله و اقدامات برای جلوگیری از بروز چنین اقداماتی در آینده دادند.

فرماندهی سازمان ملل اعلام کرد که کره‌شمالی با تیراندازی به سوی یک سرباز فراری این کشور در منطقه مرزی غیرنظامی شده بین دو کره معاهده آتش بس موقت را نقض کرده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، سخنگوی فرماندهی سازمان ملل به خبرنگاران گفت: کره‌شمالی معاهده آتش بسی را که به جنگ دو کره پایان داد، با تیراندازی در مرز دو کره و عبور از آن برای تعقیب یک سرباز نقض کرده است.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فرار نفس‌گیر سرباز کره‌شمالی به کره‌جنوبی”